37-450 Stalowa Wola
ul. Kwiatkowskiego 1

15 8134854, 15 8428300
cezstalowawola@wp.pl

Dzień Bezpiecznego Internetu 2019

Monika Bis

Czas ogłosić jubileuszowe, 10. w naszej szkole, obchody Dnia Bezpiecznego Internetu.

W tym roku planujemy m.in. przygotować i rozpowszechnić ulotki informacyjne n.t. bezpiecznego korzystania z Internetu, opracować tematyczną ekspozycję w galerii na holu szkoły pt. Działajmy Razem! Chcemy przygotować scenariusze lekcji wychowawczych i lekcji tematycznych z informatyki poświęcone świadomego korzystania z zasobów wirtualnych oraz przeprowadzić takie zajęcia z uczniami klas pierwszych technikum i szkoły branżowej, Korzystając z platformy edukacyjnej FDDS przeprowadzimy szkolenia on-line dla młodzieży. Zorganizowujemy szkolny konkurs informatyczno-graficzny w trzech kategoriach graficznych dla uczniów naszej szkoły

.

Finałem szkolnej kampanii będzie happening, podczas którego nastąpi podsumowanie wszystkich działań oraz rozstrzygnięcie konkursów i uroczyste wręczenie nagród. Finał szkolnej kampanii DBI 2019 uświetniony zostanie zaproszeniem licznych gości, sponsorów oraz osób zaangażowanych w ten projekt.

JUŻ NIEBAWEM OGŁOSZENIE REGULAMINU KONKURSU GRAFICZNEGO, CIESZĄCEGO SIĘ WŚRÓD WAS NAJWIĘKSZĄ POPULARNOŚCIĄ :)

>

Koordynatorki projektu Monika Bis i Justyna Krawiec

Zgodnie z polityką plików cookies, wykorzystujemy je do poprawnego działania strony internetowej oraz ulepszania jej funkcjonalności. Istnieje możliwość zablokowania lub usunięcia już zainstalowanych plików cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej, jednak może to spowodować ograniczenia niektórych funkcjonalności strony. Polityka cookie...