Szkolny Klub Filmowy

Charakteryzacja, kamera, akcja...

Szkolny Klub Filmowy

Gdzie to było... co ja tutaj robię...

Szkolny Klub Filmowy

Bawimy się całkiem nieźle...

Szkolny Klub Filmowy

Choć czasami jesteśmy trochę poważniejsi...

Uncategorised

Witamy

Kategoria: Uncategorised
Opublikowano: czwartek, 05, styczeń 2017
Super User

Po "niewielkich" problemach......

Serdecznie witamy w serwisie

Szkolnego Klubu Filmowego.

 

Nareszcie wszystkie nasze dzieła w jednym miejscu!

Miłego odbioru!

O nas

Kategoria: Uncategorised
Opublikowano: czwartek, 05, styczeń 2017
Super User

Szkolny Klub Filmowy w Centrum Edukacji Zawodowej rozpoczął działalność w 2012 roku. Początkowo były to cykliczne wyjścia młodzieży na projekcje filmowe pod opieką nauczycieli, których pasją jest dobre kino. W ten sposób powstała grupa miłośników sztuki filmowej, która postanowiła DZIAŁAĆ!

 Współpracujemy z biblioteką szkolną oraz z Kinem Wrzos w Miejskim Domu Kultury.

W listopadzie 2014 roku członkowie Szkolnego Klubu Filmowego uczestniczyli w profesjonalnych warsztatach filmowych w Miejskim Domu Kultury, które pomogły im udoskonalić umiejętności potrzebne do tworzenia różnych form filmowych.

    Pierwszym i znaczącym sukcesem było nagranie filmu na konkurs Książki naszych marzeń zorganizowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Zajęliśmy III miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Sukces ten zmobilizował nas do dalszego działania, tworzymy filmy na konkursy, a bieżące wydarzenia szkolne przedstawiamy w CEZTV, która jest najnowszą inicjatywą Szkolnego Klubu Filmowego.

       Osoby, które chciałyby dołączyć do Szkolnego Klubu Filmowego, proszone są o kontakt z opiekunami - p. Anną Gadomską i p. Alicją Konopelską oraz z p. Anną Glanert i p. Barbarą Jarecką.