Uncategorised

Witamy

Kategoria: Uncategorised
Opublikowano: czwartek, 05, styczeń 2017
Super User

Po "niewielkich" problemach......

Serdecznie witamy w serwisie

Szkolnego Klubu Filmowego.

 

Nareszcie wszystkie nasze dzieła w jednym miejscu!

Miłego odbioru!

O nas

Kategoria: Uncategorised
Opublikowano: czwartek, 05, styczeń 2017
Super User

Szkolny Klub Filmowy w Centrum Edukacji Zawodowej rozpoczął działalność w 2012 roku. Początkowo były to cykliczne wyjścia młodzieży na projekcje filmowe pod opieką nauczycieli, których pasją jest dobre kino. W ten sposób powstała grupa miłośników sztuki filmowej, która postanowiła DZIAŁAĆ!

 Współpracujemy z biblioteką szkolną oraz z Kinem Wrzos w Miejskim Domu Kultury.

W listopadzie 2014 roku członkowie Szkolnego Klubu Filmowego uczestniczyli w profesjonalnych warsztatach filmowych w Miejskim Domu Kultury, które pomogły im udoskonalić umiejętności potrzebne do tworzenia różnych form filmowych.

    Pierwszym i znaczącym sukcesem było nagranie filmu na konkurs Książki naszych marzeń zorganizowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Zajęliśmy III miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Sukces ten zmobilizował nas do dalszego działania, tworzymy filmy na konkursy, a bieżące wydarzenia szkolne przedstawiamy w CEZTV, która jest najnowszą inicjatywą Szkolnego Klubu Filmowego.

       Osoby, które chciałyby dołączyć do Szkolnego Klubu Filmowego, proszone są o kontakt z opiekunami - p. Anną Gadomską i p. Alicją Konopelską oraz z p. Anną Glanert i p. Barbarą Jarecką.