cezstalowawola@wp.pl

Sport

Darek Gawron

dyplom

Podczas XIV Mistrzostw Polski Nauczycieli w Półmaratonie, które odbyły się 10 czerwca w Rudawie pod Krakowem nasz nauczyciel Piotr Rochowski wywalczył I miejsce w kategorii M3. Po odebranu pucharu ponownie stanął na najwyższym stopniu podium - był bezkonkurencyjny wśród członków ZNP nie dając szans na trasie, ani młodszym ani starszym, bardziej doświadczonym biegaczom (klasyfikacja bez podziału na grupy wiekowe).

Czas ukończenia tego półmaratonu (ponad 21 km) to 1 godz., 48 min. i 30 sek. nie był rewelacyjny i daleki od jego osobistego rekordu na tym dystansie, ale biciu życiówki nie sprzyjały warunki pogodowe (było parno) i trasa (pagórki Jury Krakowsko-Częstochowskiej).

Uczeń naszego technikum Kamil Ptak ponownie stanął na podium. Podczas 3. rzeszowskiego Sparingu na dystansie 10 km z czasem 37:00 uplasował się na 2. miejscu w swojej kategorii wiekowej (open: 17. na 422 zawodników!).
Natomiast 9 czerwca w Janowie Lubelskim podczas VIII Biegu Partyzantów (12 km, czas 46:42) zajął 3. miejsce w kategorii open i pierwsze w kategorii wiekowej.

z23486748V3 SPARing Rzeszowski

Gratulacje
Opiekun Piotr Rochowski

tb13

W dniu 25 maja 2018 r. o godz.9.00 na ośrodku MOSiR w Stalowej Woli został rozegrany II Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta. Drużyna reprezentująca naszą szkołe zajęła II miejsce przegrywając w finale 1:0  z szkołą LO im. KEN.Przypomnijmy tylko, że jest to drugi tego radzaju turniej i drugi raz z rzędu przegrywamy w finale 1:0 zajmując drugie miejsce.

Podziękowania dla całej drużyny opiekun Tomasz Brud

19 maja w Dynowie odbyły się zawody biegowe na dystansie 10 km. Kamil Ptak zajął tam 3. miejsce w kategorii open na 218 uczestników! W kategorii wiekowej był pierwszy. Zawody odbywały się w trudnych warunkach (upał i wzniesienia).

roch1

roch2

Gratulacje!

Na XXX Międzynarodowym Ulicznym Biegu Konstytucji 3-go Maja (5 km) w Stalowej Woli wystąpili nasi dwaj: uczeń Kamil Ptak zajął 3. miejsce w kategorii wiekowej, natomiast nauczyciel Piotr Rochowski miał mniej szczęścia, bo nie załapał się na podium (4. miejsce). Jednak ten ostatni odniósł sukces cztery dni wcześniej w Bytowie na Kaszubach startując w biegu górskim (ok. 9 km) w stylu anglosaskim i zajmując tam w swojej kategorii 3. miejsce.

pr20180507

pr201805072

p819 kwietnia odbyły się na pływalni MOSiR XXI Zawody Pływackie Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Stalowej Woli.

Uczestnictwo w imprezie zgłosiło 6 szkół naszego regionu. Reprezentacja CEZ wróciła z workiem medali zdobytych zarówno w konkurencjach indywidualnych, jak i zespołowych.

Miejsca uczniów:

Wiktor Szponar, kl. IINM - 2. m. styl klasyczny,

Kinga Wośko, kl.IVR - 2. m. styl klasyczny,

Adrian Nosek, kl. IIIK - 3. m. styl klasyczny.

Wśród nauczycieli:

1. miejsce w stylu dowolnym zajął Maciej Warchoł,

Piotr Rochowski natomiast był bezkonkurencyjny ;) w stylu klasycznym.

Sztafeta (Nosek - Szponar - Pyrak - Warchoł) uplasowała się na 3. pozycji.

Wszyscy wyżej wymienieni uczniowie, uczennice, nauczyciele oraz Mateusz Strózik z kl. IVKN, Wiktoria Szmyd z kl. IIIR i Patryk Szafran z kl. IIzm wywalczyli drużynowo dla naszej szkoły 3. miejsce zdobywając puchar.

Opiekę trenerską sprawował Tomasz Brud.

Zdjęcia: Zbigniew Stój (Szkolny Klub Filmowy), Katarzyna Piela

r4

11 kwietnia odbył się na pływalni stalowowolskiego MOSiR-u VII Podkarpacki Memoriał Sportowy im. św. Jana Pawła II. W imprezie uczestniczyli uczniowie i nauczyciele z naszej szkoły, m.in. Kinga Wośko, Aleksandra Kosiarska, Iza Zientarska, Szymon Mikula, Piotr Rochowski, Damian Rycerz i Maciej Warchoł. Nasza drużyna przepłynęła łącznie około 15 km zdobywając medale i dyplomy pamiątkowe.