15 8134854, 15 8428300
cezstalowawola@wp.pl

Sport

Darek Gawron

W dniach 27-28 listopad odbyła się powiatowa licealiada w piłce siatkowej chłopców. W zawodach udział wzięło 6 szkół z naszego powiatu. Reprezentacja CEZ zajęła w nich 3 miejsce.

Opiekun: Robert Bołotiuch

W dniach 6, 13 listopada w hali sportowej Zespołu Szkół Nr 3 odbyła się Powiatowa Licealiada w piłce ręcznej chłopców.

W zawodach wzięły udział drużyny wszystkich szkół średnich ze Stalowej Woli. Po zaciętej walce nasz zespół zdobył II miejsce, mimo że nasza Szkoła nie posiada nawet boiska do piłki ręcznej.

6. Zespół Szkół Nr 3

W następnym szczeblu rozgrywek Powiat Stalowowolski będzie reprezentować drużyna Samorządowego Liceum Ogólnokształcącego.

W dn.13 i 14. 11.2019 w Stalowej Woli odbyła się powiatowa licealiada w tenisie stołowym chłopców i dziewcząt. Drużyna dziewcząt z naszej szkoły zdobyła w niej V miejsce natomiast drużyna chłopcow wygrala w powiecie i awansowała do zawodów rejonowych.

Op.Muszyński Witold

Reprezentacja chłopców Centrum Edukacji Zawodowej wywalczyła II miejsce w Rejonowej Licealiadzie w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej z wynikiem 888 pkt.

II miejsce i zdobyta ilość punktów dało awans do mistrzostw wojewodztwa, które odbędą się na przełomie maja i czerwca 2020 roku w Rzeszowie.

• Chudzik Maksymilian

zdobyła III miejsce w Powiatowej Licealiadzie Sztafetowych Biegów Przełajowych (Stalowa Wola, 10 października 2019 r.)

Mb 15 10 19

Opiekun: Marek Butryn

logo28 września odbył się II Leśny Charytatywny Festiwal Biegowy, największa amatorska impreza sportowa w Stalowej Woli, którego CEZ jest partnerem. W szkole mieściło się biuro zawodów, a przed nią ustytuowane były start i meta.

Zawodnicy mogli wybrać udział w jednej spośród trzech dyscyplin: półmaraton (ok. 20 km), marsz Nordic Walking na dystansie ok. 7 km i bieg na tym samym dystansie. Dodatkowo pracownicy oświaty startowali w II Ogólnopolskim Biegu o Puchar Prezesa Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Stalowej Woli. Wśród nauczycieli najlepszym okazał się Robert Bołotiuch (CEZ), który 7 kilometrową trasę wokół Ciemnego Kąta pokonał w czasie netto 33 minuty i 54 sekund. Naszą szkołę godnie reprezentowały również panie: Aneta Wójcik (4. miejsce), Anna Gadomska (5. miejsce) i Iwona Stefaniak (7. miejsce).
Relacje z tego święta sportu można obejrzeć pod:
- trailer (wkrótce cały film)
- zdjęcia (autor Maksymilian Chudzik/CEZ
W tym roku biegaliśmy, aby pomóc Milence Dul (zebraliśmy kilkanaście tysięcy złotych) oraz wesprzeć Psią Przystań (ok. 1,5 tys. zł).

20190928 095736 20190928 104805

20190928 105546 IMG 7508

IMG 8242 IMG 8271

1nNasza szkoła jest już po raz kolejny współorganizatorem Leśnego Charytatywnego Festiwalu Biegowego, który odbędzie się 28 września (sobota). Jest to impreza charytatywna, mającą na celu zbiórkę pieniędzy. Rok temu na starcie stanęło kilkuset zawodników z całego województwa. Udało nam się zebrać kilkanaście tysięcy złotych na rzecz chorej uczennicy jednej ze szkół podstawowych w Stalowej Woli.

W tym roku zbieramy na operację Milenki.

2

Głównym sponsorem Festiwalu jest nasz zakład patronacki firma Superior Industries (dawniej Uniwheels). W Centrum Edukacji Zawodowej znajdować się będzie biuro zawodów, a przed wejściem do szkoły start i meta biegów na ok. 7 km i ok. 20 km oraz marszu nordic-walking (ok. 7 km), które prowadzić będą leśnymi drogami wokół Ciemnego Kąta.

Ponownie liczymy na pomoc naszych uczniów i nauczycieli w wolontariacie. Chętni proszeni są o kontakt z niżej podpisanym.

Można również zapisać się na udział w jednej z dyscyplin (szczegóły pod: www.timekeeper.pl/bieg/?bieg_id=647). Na dystansie 7 km przewidziana jest osobna kategoria dla pracowników oświaty (pedagogicznych i niepedagogicznych) - Bieg o Puchar Prezesa Zarządu Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Stalowej Woli (szczegóły: www.maratonypolskie.pl/mp_index.php?dzial=3&action=5&code=58247&bieganie). Biegaczom zapewniamy bardzo bogaty zestaw startowy.

Liczymy również na kibiców z CEZ w tym dniu.

plakatm

Piotr Rochowski

W dniu 07.06.2019 Została rozegrana Licealiada w piłce nożnej chłopców drużyna naszej szkoły zajęła III miejsce. Gratulacje!

Sprawozdanie z turnieju:

W pierwszym meczu pokonujemy LO KEN 1:0, wiedząc, że mamy wyjście z grupy i słabszego rywala na drugi mecz humor zawodnikom dopisywał. Wygrywamy drugi mecz 5:0 z ZSP1. Z grupy wychodzimy z pierwszego miejsca.W półfinale trafiamy na gospodarza turnieju ZSP2 (Budowlanka) przegrywamy po jedynym błędzie obrony w kryciu 0:1( jak się później okazało był to jedyny błąd naszego zespołu w całym turnieju). Mecz bardzo ciężki i wyrównany.

O trzecie miejsce znów trafiamy na LO KEN i tu już istny popis strzelecki naszego zespołu ładna bramkę popisuje się Partyka Mikołaj przerzucając piłkę nad obrońcą i strzela drugą nogą z podbicia, a także Piechniak Bartosz, który pokonuje golkipera kilkukrotnie. Szkoda, że nie było nagród dla najlepszego bramkarza ponieważ Kamil Tomala skapitulował tylko raz. O króla strzelców śmiało mógł się pokusić Piechniak Bartosz. Gratulacje dla Kapitana Dawida Pawlika oraz całego zespołu za włożone serce przy 34 stopniowym upale.

Pozdrawiam opiekun Tomasz Brud.

r3

9 czerwca w Rudawie pod Krakowem odbyły się XV Mistrzostwa Polski Nauczycieli w Półmaratonie (ponad 21 km biegu). Na wymagającej pagórkowatej trasie Jury Krakowsko-Częstochowskiej i przy upalnej pogodzie udało się naszemu nauczycielowi wywalczyć tytuł wicemistrza Polski w swojej kategorii wiekowej.

W sumie stanął tam dwa razy na podium - dodatkowo jako zawodnik-związkowiec (bez podziału na kategorie wiekowe) uplasował się również na drugim miejscu.

r1 r2

W dniu 29.05 w Krośnie odbyły się wojewódzkie zawody szkolne p.n. Sprawni jak żołnierze. Tym razem reprezentacja naszej szkoły ukończyła zawody jako trzecia w województwie. Reprezentowali szkołę ci sami uczniowie, którzy wygrali zawody rejonowe: